Ochrona Przeciwpożarowa

Pożary to jedne z największych zagrożeń w dziejach ludzkości, które powodują ogromne straty. Na pewno łatwiej zapobiegać im niż je gasić.


Nasi specjaliści ochrony przeciwpożarowej pomogą Państwu spełnić niezbędne przepisy w tym zakresie, wskażą rozwiązania, które przyczynią się do zapobiegania pożarom i przekażą w ciekawy sposób wiedzę Waszym pracownikom, żeby w razie sytuacji awaryjnej wiedzieli jak reagować.
Oferujemy profesjonalne szkolenia przeciwpożarowe, których program zawiera niezbędne informacje z zakresu przepisów przeciwpożarowych obowiązujących w naszym kraju, metod zapobiegania i przyczyn pożarów, ich przebiegu oraz sposobów gaszenia i ewakuacji. Jesteśmy firmą, która stara się przekazać w kompetentny, treściwy i ciekawy sposób teorię z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Nasi trenerzy to strażacy, którzy na co dzień pracują w Komendach PSP lub w SGSP z doświadczeniem praktycznym i pedagogicznym. Szkolenia wzbogacamy także o pokazy gaszenia pożarów.
Organizujemy na życzenie klientów ćwiczenia ewakuacyjne, by ukazać wszystkim pracownikom, z czym mogą mieć do czynienia w rzeczywistości przejmując na siebie wszystkie formalności związane z ich organizacją, m.in.: zawiadamianie Państwowej Straży Pożarnej, zadymianie fragmentów pomieszczeń, ewakuacja, stworzenie pełnej dokumentacji, szkolenie z zakresu organizacji ewakuacji.
Prowadząc szkolenia ppoż. staramy się zrobić wszystko, by każdy uczestnik szkoleń, potrafił, będąc świadkiem pożaru, zachować się w pełni właściwie i odpowiedzialnie. Chcielibyśmy, by wśród biorących udział w szkoleniach znaleźli się tacy, którzy wezmą w przyszłości na swoje barki zarówno życie swoje, jak również i życie innych ludzi, gdy znajdą się w sytuacji zagrażającej życiu.

Na Państwa życzenie, opracowujemy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, wykonujemy audyty z zakresu ppoż. w firmie, wyposażmy obiekty w instrukcje przeciwpożarowe, znaki ewakuacyjne i podręczny sprzęt gaśniczy. Nie boimy się realizacji zleceń nietypowych.

Usługi PPOŻ

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ