Ocena ryzyka zawodowego

Oceniając ryzyko zawodowe w rzetelny sposób, polepszasz warunki pracy oraz zmniejszasz wypadkowość w swojej firmie.


Każdy Pracodawca powinien zapoznać swoich pracowników z ryzykiem wystąpienia zagrożeń na ich stanowiskach pracy.

Czym jest ryzyko zawodowe? Najprościej określając ryzyko zawodowe, można stwierdzić, że jest prawdopodobieństwem wystąpienia niepożądanych zdarzeń na określonym stanowisku pracy związanych z wykonywaną pracą. Dotyczy ukazania strat i niekorzystnych skutków zdrowotnych. Ocena ryzyka zawodowego jest ukazaniem szczegółowych czynników szkodliwych, bądź czynników niebezpiecznych, które narażają na niebezpieczeństwo życie i zdrowie ludzi. Taka ocena służy do tego, by ograniczyć lub wyeliminować to, co działa na naszą niekorzyść.

Nasi specjaliści zajmujący się opracowywaniem Ocen Ryzyka Zawodowego najpierw przeprowadzają wywiad dotyczący danego stanowiska pracy. Współpracujemy z kierownikami aby ryzyko wystąpienia zagrożeń było ocenione jak najdokładniej. Zalecając działania korygujące bierzemy pod uwagę potrzeby naszych klientów aby ostateczne rozwiązanie problemu było zarówno skuteczne jak i korzystne dla pracodawcy. Dodatkowo na szkoleniach bhp również zapoznajemy i uświadamiamy pracowników z przeprowadzoną oceną ryzyka zawodowego.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ