O firmie Pulsar

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem.

Siedziba firmy Pulsar

Nasza firma zajmuje się od 2005 roku bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną przeciwpożarową. Od początku istnienia, stawia na wysoką jakość, kompetencję, rzetelność, podtrzymywanie długoletnich relacji z Klientem i pomoc w każdej sytuacji.

Szkolenia prowadzimy w sposób profesjonalny nie zapominając, że nawet najtrudniejszy temat można omówić przykuwając uwagę słuchaczy, z zapałem, ilustrując przykładami dodając szczyptę dobrego humoru. Zespół tworzą specjaliści z dziedziny bhp, ochrony przeciwpożarowej oraz lekarze i ratownicy medyczni, pracujący w oparciu o wciąż uzupełnianą wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe nabyte w różnych branżach poparte wykształceniem. Posiadamy także status ośrodka szkoleniowego co umożliwia nam prowadzenie każdego rodzaju szkoleń w dziedzinie bhp, szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy i dokumentowanie ukończenia szkoleń drukami MEN. Współpracujemy z laboratoriami higieny pracy w zakresie prowadzenia badań czynników szkodliwych. Reprezentujemy Pracodawców podczas kontroli Państwowej Inspekcji Pracy czy Sanepidu.

Wielu naszych klientów trafiło do nas z polecenia. Przygotowana przez nas dokumentacja związana z ryzykiem zawodowym, wypadkami przy pracy, propozycje rozwiązań mających na celu dostosowanie firm do obowiązujących przepisów oraz eliminację lub ograniczenie zagrożeń w środowisku pracy były poddawane wielokrotnie weryfikacji przez instytucje nadzoru państwowego, takie jak PIP czy PIS, z wynikiem pozytywnym. Przygotowaliśmy też wiele firm w zakresie bhp i ochrony ppoż. do audytów ISO. Wprowadzamy w firmach programy i inne rozwiązania, które mają wpływ na obniżenie wypadkowości co ma znaczący wpływ na redukcję kosztów. Zapewniamy fachową obsługę Klientów, wysoki poziom szkoleń i indywidualnie podejście do każdego partnera. Doskonale znamy potrzeby naszej grupy docelowej i robimy wszystko, by spełniać jej oczekiwania. Powierzając nam sprawy bhp i ppoż. w swojej firmie możecie Państwo czuć się bezpiecznie.


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ