Szkolenia BHP Online

Zaoszczędzisz swój czas i pieniądze!

Szkolenia okresowe bhp dla pracodawców oraz innych osób kierujących pracownikami, pracowników administracyjno-biurowych i innych (w tym m.in. lekarzy, nauczycieli, handlowców itp.) oraz pracowników inżynieryjno-technicznych można przeprowadzić metodą samokształcenia kierowanego oraz metodą e-learningu. Opcje te pozwalają zaoszczędzić czas oraz koszty naszych klientów. Proponujemy je pracodawcom, którzy mają problem aby zebrać swoich pracowników w jednym miejscu i w jednym czasie.

Mimo, że w takich szkoleniach bezpośrednio nie biorą udziału nasi wykładowcy, uczestniczą oni jednak przed szkoleniem w dobraniu programu szkolenia, w przygotowaniu platformy pod potrzeby klienta, w omówieniu problemów oraz pewnych tematów, które klient chciałby poruszyć na szkoleniu. Do każdego szkolenia podchodzimy indywidualnie. Podczas szkolenia każdy uczestnik w każdej chwili może skontaktować się z naszymi specjalistami zarówno w sprawach merytorycznych jak i w sprawach technicznych.


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ