Dozór G2

Dozór jest dedykowany dla osób kierujących pracownikami lub pracodawców, którzy nadzorują pracę innych pracowników posiadających uprawnienia eksploatacyjne, pracujących przy eksploatacji urządzeń, instalacji lub sieci energetycznych.
Szkolenia energetyczne G2-D prowadzone są na podstawie programu obejmującego tematykę egzaminu. Program szkolenia został opracowany tak, aby w jak najkrótszym czasie przekazać wymaganą ilość wiedzy. Kursy organizowane są również w siedzibie klienta.

Każde szkolenie zakończone jest egzaminem  przeprowadzanym przez Komisję Egzaminacyjną.  Egzamin odbywa się w formie ustnej lub/i pisemnej.

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują świadectwa kwalifikacyjne ważne przez 5 lat. Uprawnienia jesteśmy w stanie przekazać uczestnikom już w ciągu 48 godzin od egzaminu.


Do pobrania:


Zapytaj o szkolenie. Odpowiemy jak najszybciej!


Grafika

Dodaj szkolenie do zapytania:

Jeżeli chcą Państwo zapisać się na różne rodzaje szkoleń proszę najpierw dodać jedno szkolenie, a następne dodać kolejne. Po dodaniu wszystkich szkoleń proszę wysłać formularz.

Wybrane szkolenia:

Rodzaj szkolenia:


Uprawnienia:


Opcja dodatkowa:
Dodaj szkolenieWyślij zapytanie

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ