Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

Pierwsza Pomoc – to proste!

Pierwsza pomoc jest to zespół czynności, które wykonywane są przy różnego rodzaju wypadkach lub w chorobie, w celu ochrony czyjegoś życia lub zdrowia. Często takie działania, które wykonuje osoba przed przyjazdem ratowników medycznych, decydują o tym, czy ona przeżyje, czy też nie. 

Nasza kadra osób przekazująca swoją wiedzę na szkoleniach z pierwszej pomocy robi to w profesjonalny sposób. Staramy się przekazywać wiedzę zarówno teoretyczną, jak również i wiedzę praktyczną. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że na cykl szkoleń składa się wiele etapów, które my, fachowcy w swojej dziedzinie, staramy się w pełni kompleksowo każdemu z Państwa przekazać. W skład naszej kadry wchodzą lekarze i ratownicy medyczni, pracujący w oparciu o wciąż uzupełnianą wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe nabyte w różnych branżach poparte wykształceniem. Organizujemy szkolenia w siedzibie naszych klientów, w naszych salach szkoleniowych oraz możemy zorganizować szkolenia plenerowe z pozoracją wypadków itp.. Program szkoleń dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Prowadzimy szkolenia podstawowe, rozszerzone albo indywidualne.

Oferujemy:

  • zajęcia w 10-20 osobowych grupach lub w większych, przy większej ilości ratowników,
  • krótkie wykłady przeplatane ćwiczeniami,
  • profesjonalny sprzęt szkoleniowy (manekin, AED itp.)
  • certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ