Szkolenia bhp Warszawa

Outsourcing – Kompleksowa obsługa BHP

Powierz nam sprawy bezpieczeństwa w swojej firmie – zyskaj spokój ducha

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP.


Nasza oferta obejmuje pełny outsourcing BHP. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie bo to my przejmiemy troskę o wykonanie wszelkich spraw związanych z bhp w Państwa firmie, zadbamy o bezpieczeństwo pracowników w pełnym zakresie.


Opracowujemy instrukcje bhp i oceny ryzyka zawodowego. Sporządzamy dokumentację powypadkową. Przeprowadzamy okresowe (min. raz w roku) kontrole stanu bhp z protokołem. Organizujemy oraz przeprowadzamy szkolenia wstępne i okresowe bhp oraz nadzorujemy terminy szkoleń. Doradzamy w kwestii interpretacji przepisów bhp i metod ich spełnienia. Wypełniamy druki do ZUS i GUS, kart czynników szkodliwych. Reprezentujemy pracodawcę przed organami kontroli państwowej (PIP, Sanepid, Prokuratura). Współpracujemy z lekarzem medycyny pracy oraz z laboratoriami badań środowiskowych. Bierzemy udział w Komisji BHP. Ponadto dbamy o wiedzę naszych klientów dostarczając w każdym miesiącu aktualne informacje dotyczące bezpieczeństwa pracy. Prowadzimy również kampanie wypadkową.


Ofertę dostosowujemy do Państwa potrzeb. Jesteśmy elastyczni.


Zapraszamy do współpracy. Aby otrzymać szczegółową ofertę dla państwa firmy prosimy skorzystać z formularza zapytania.

Ok

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.