Szkolenia bhp Warszawa

O firmie Pulsar

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem.

Siedziba firmy Pulsar

Nasza firma zajmuje się od 2005 roku bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną przeciwpożarową. Od początku istnienia stawia na profesjonalizm, kompetencję, rzetelność, podtrzymywanie długoletnich relacji z Klientem i pomoc w każdej sytuacji. Szkolenia prowadzimy w sposób profesjonalny nie zapominając, że nawet najtrudniejszy temat można omówić przykuwając uwagę słuchaczy, z zapałem, ilustrując przykładami dodając szczyptę dobrego humoru. Dokumentacja jest nie tylko przygotowywana poprawnie merytorycznie, ale dbamy także o wygląd dokumentów, a także ilustrujemy je często zdjęciami z miejsc pracy. Na spotkaniach z Zarządem firm omawiamy różne rozwiązania ilustrując to prezentacjami.

Zespół tworzą specjaliści z dziedziny bhp, ochrony przeciwpożarowej oraz lekarze i ratownicy medyczni pracujący w oparciu o wciąż uzupełnianą wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe nabyte w różnych branżach poparte wykształceniem. Kadrę dobieramy bardzo skrupulatnie, a potem dbamy o rozwój pracowników, zapewniając coaching, oceny pracownicze, szkolenia oraz motywując ich do profesjonalnego działania na rzecz naszych klientów. Naszą mocną stroną są nie tylko specjaliści, ale świetnie zorganizowane biuro, które zajmie się profesjonalnie każdą powierzoną sprawą, doradzi w doborze odpowiednich usług i zorganizuje szkolenie w dogodnym terminie na terenie całej Polski, a nawet za granicą. Potrafimy działać szybko i skutecznie. Firma Pulsar inwestuje w nowoczesne rozwiązania informatyczne, takie jak platforma e-learningowa czy program, który pilnuje terminowości szkoleń bhp w firmach naszych klientów.

Posiadamy także status ośrodka szkoleniowego co umożliwia nam prowadzenie każdego rodzaju szkoleń w dziedzinie bhp, szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy i dokumentowanie ukończenia szkoleń drukami MEN. Współpracujemy z laboratoriami higieny pracy w zakresie prowadzenia badań czynników szkodliwych. Reprezentujemy Pracodawców podczas kontroli Państwowej Inspekcji Pracy czy Sanepidu.

Wielu naszych klientów trafiło do nas z polecenia. Przygotowana przez nas dokumentacja związana z ryzykiem zawodowym, wypadkami przy pracy, propozycje rozwiązań mających na celu dostosowanie firm do obowiązujących przepisów oraz eliminację lub ograniczenie zagrożeń w środowisku pracy były poddawane wielokrotnie weryfikacji przez instytucje nadzoru państwowego, takie jak PIP czy PIS, z wynikiem pozytywnym. Przygotowujemy też klientów do audytów systemów opartych na OHSAS/ISO 45001, PN-N-18001 i innych norm lub audytów korporacyjnych. Prowadzimy też audyty zewnętrzne na zamówienie kontrahentów, także w języku angielskim. Wprowadzamy w firmach programy i inne rozwiązania, które mają wpływ na obniżenie wypadkowości co ma znaczący wpływ na redukcję kosztów.
Zapewniamy fachową obsługę Klientów, wysoki poziom szkoleń i indywidualnie podejście do każdego partnera. Doskonale znamy potrzeby naszej grupy docelowej i robimy wszystko, by spełniać jej oczekiwania.

Powierzając nam sprawy bhp i ppoż. w swojej firmie możecie Państwo czuć się bezpiecznie.
Ok

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.