Szkolenia bhp Warszawa

Bezpieczne szkolenia - za pomocą telekonferencji

Powierz nam bezpieczeństwo swojej firmy- zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Wykonujemy szkolenia z zakresu BHP z wykorzystaniem innowacyjnych metod e-learningu oraz telekonferencji. Dzięki temu zapewniamy bezpieczeństwo pracowników w warunkach epidemii koronawirusa.

Szkolenia BHP

Jeżeli będą Państwo zainteresowani to prosimy o kontakt: tel./fax (22) 610-02-83 tel. (22) 610-05-26 tel. 511 967769 biuro@bhp-pulsar.pl

BHP oraz ochrona pracowników przez epidemią koronawirusa

W związku z zagrożeniem pojawienia się w Polsce koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 oraz otwierając się na potrzeby naszych klientów, zdecydowaliśmy się wprowadzić możliwość organizacji oraz przeprowadzania szkoleń z zakresu BHP za pomocą telekonferencji. Szkolenia te nadal będą prowadzone w formie instruktażu, ale dzięki wykorzystaniu narzędzia telekonferencji obniżymy do niezbędnego minimum ryzyko zarażenia się wirusem wszystkich uczestników szkolenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu,wprowadzona w tak szerokim zakresie możliwość świadczenia pracy z domu, nie będzie zakłócona przez konieczność odbycia szkolenia bhp w miejscu pracy.Każda osoba zapisana na szkolenie dostanie wiadomość z niezbędnymi dokumentami (karta szkolenia wstępnego, lista obecności, arkusz egzaminacyjny), które należy wydrukować przed szkoleniem. Następnie o umówionej godzinie wszyscy zapisani pracownicy włączą się, aby wysłuchać specjalisty ds. BHP, który w formie instruktażu przeprowadzi szkolenie, a na koniec pomoże wypełnić dokumenty wszystkim uczestnikom szkolenia. Dokumenty te będą musiały zostać wysłane w oryginale do naszego biura, gdzie zostaną podpisane przez specjalistę ds. BHP przeprowadzającego szkolenie, a następnie odesłane do działu HR/kadr naszych klientów. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie pomoże jeszcze bardziej podkreślić jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo wszystkich pracowników.

Zamów bezpłatną wycenę. Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 22 610 02 83

Kompleksowa obsługa BHP dla firm

Ok

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.