Jesteśmy

online!

 

U nas odbędziesz obowiązkowe szkolenia bhp – online więc bezpieczne w czasie epidemii koronawirusa.

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Wykonujemy szkolenia z zakresu BHP z wykorzystaniem innowacyjnych metod e-learningu oraz telekonferencji. Dzięki temu zapewniamy bezpieczeństwo pracowników w warunkach epidemii koronawirusa.

Przeprowadzamy szkolenia „na odległość”. Dla nas z każdej sytuacji jest wyjście. Wystarczy smartfon z dostępem do Internetu by odbyć szkolenie wstępne (instruktaż ogólny), który jest obowiązkowy dla wszystkich nowo przyjętych pracowników. W trakcie spotkania online z naszym specjalistą, przekazane zostaną wymagane przez prawo informacje i zagadnienia. Jednocześnie, uczestnik ma możliwość na bieżąco zadawać pytania i uczestniczyć w szkoleniu z wykorzystaniem narzędzi audio wizualnych.

E-Learning

Szkolenia online i wideokonferencje

e-learning – główną zaletą tego rozwiązania jest dowolność, jeżeli chodzi o czas w którym należy odbyć szkolenie. Po zdecydowaniu się na tą formę szkolenia, otrzymujesz link do platformy, gdzie przechodzisz przez poszczególne zagadnienia używając swojej przeglądarki Internetowej. Po zapoznaniu się z prezentowanymi treściami, przyszedł czas na test! Spokojnie, jeżeli uważałeś w trakcie szkolenia, bez problemu odpowiesz na zawarte w nim pytania. W razie problemów czy wątpliwości, masz możliwość kontaktu z naszym specjalistą.

Wideokonferencja – szkolenia w takiej formie przeprowadzamy od lat, jednak sytuacja związana z epidemią koronawirusa spowodowała zdecydowany wzrost ilości szkoleń organizowanych w ten sposób przez Pulsar. Dzięki doświadczonemu zespołowi, nie bojącego się nowych technologii, jesteśmy w stanie przygotować do pracy Twojego pracownika na odległość, utrzymując z nim ciągły kontakt i umożliwiając aktywne uczestnictwo w szkoleniu. Wystarczy smartfon/laptop/komputer/tablet z dostępem do Internetu by wziąć udział i zgodnie z prawem przejść instruktaż ogólny lub inny wymagany przez ustawodawcę. Szkolenie bhp na kanapie w domu z kotem na kolanach? Dlaczego nie? U nas to możliwe! Wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie, które jest bezpieczne i nie wymaga długotrwałego procesu instalacji i wdrożenia w tajniki obsługi. Program jest intuicyjny i z doświadczeń wiemy, że pracownicy z bardzo różnym doświadczeniem z wykorzystania nowych technologii, są w stanie odbyć szkolenie. Gdy pojawiają się jakieś problemy, zawsze można zwrócić się do naszego biura, które w trakcie wszystkich szkoleń jest gotowe do udzielenia wsparcia technicznego.

Co zyskujesz decydując się na jedną z nowoczesnych form szkoleń?

Przede wszystkim czas – pracownik może przejść przez szkolenie będąc nawet w domu, nie musi tracić czasu na dojazdy, w zależności od wybranej formy szkolenia – może je przejść w wygodnym dla siebie i Ciebie terminie

Bezpieczeństwo – rozwój tej formy szkolenia został podyktowany epidemią koronawirusa (SARS-CoV-2) powodującego chorobę COVID – 19. Ograniczanie bezpośredniego kontaktu, szczególnie w takiej sytuacji, jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa

Masz wątpliwości czy rodzaj szkolenia na które musisz wysłać pracownika można zorganizować online?

Skontaktuj się z nami lub zostaw do siebie kontakt a odpowiemy na wszelkie pytania. Już teraz zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników – zamów bezpłatną wycenę i dowiedz się jaka forma będzie dla Twojej firmy najbardziej korzystna.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

tel./fax (22) 610-02-83
tel. (22) 610-05-26
tel. kom.: +48 509 115 555
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Kosmatki 8​
03-982 Warszawa