Szkolenia BHP

Szkolenia wstępne i okresowe
dla wszystkich grup zawodowych

Pierwsza pomoc

W zakładzie pracy, w domu, w szkole.
Wszędzie potrzebna tak samo

Outsourcing

Bezpieczeństwo Twojej firmy
w naszych rękach

BHP w formie telekonferencji

Zapogiegaj epidemii koronawirusa
a jednocześnie zadbaj o aktulane szkolenia BHP pracowników

BHP Pulsar – szkolenia BHP i PPOŻ

Dlaczego warto z nami współpracować? 

Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów w zakresie BHP i PPOŻ. Od początku naszą dewizą było indywidualne podejście do Klienta, fachowość, elastyczność, przewidywanie i zapobieganie konsekwencjom. Naprawdę wierzymy w te słowa. Z całą pewnością znajdziecie tańsze firmy na rynku, ale czy na pewno tańsze zapewni Wam taką elastyczność, pewność? Czy da Wam poczucie dobrze wydanych pieniędzy, Waszym pracownikom zaś bezpieczeństwo dzięki solidnie i ciekawie przeprowadzonym szkoleniom i kompleksowemu nadzorowi BHP?

Szkolenia

Szkolenia BHP i PPOŻ

Każdy nowo zatrudniany pracownik musi przejść takie szkolenie. Oferujemy fachowość, punktualność i sposób, który nawet w nudnych kwestiach zaciekawi pracowników.

Outsourcing BHP

Nadzór BHP

Od kontroli i porad, poprzez dokumentacje i instrukcje, aż po pełen outsourcing BHP. Zapewnimy Ci spokój i bezpieczeństwo Twoim pracownikom.

E-learning

Szkolenia BHP Online

Sprawdź naszą ofertę szkoleń BHP przez internet. Szkolenia bhp online to oszczędność czasu i pieniędzy. Twoi pracownicy mogą odbyć szkolenie bez wychodzenia z firmy, w formie kursu e-leraning

Różne formy szkolenia BHP

Szkolenia BHP Online

Sprawdź naszą ofertę szkoleń BHP przez internet. Szkolenia bhp online to oszczędność czasu i pieniędzy. Twoi pracownicy mogą odbyć szkolenie bez wychodzenia z firmy, w formie kursu e-leraning

Szkolenia BHP

Oferujemy szkolenia BHP na terenie całej Polski. Szkolenia mogą się odbywać w Waszej siedzibie lub… online!

Szkolenia PPOŻ

Nasi trenerzy to strażacy, którzy na co dzień pracują w Komendach PSP lub w SGSP z doświadczeniem praktycznym, ale także pedagogicznym

Ocena ryzyka zawodowego

Przeprowadzamy ocenę ryzyka zawodowego na wskazanych stanowiskach oraz doradzamy, gdzie taką ocenę przeprowadzić należy.

Dokumentacja powypadkowa

Jesteśmy profesjonalistami. Korzystając z naszych usług ustrzeżesz się błędów, oszczędzisz czas, pieniądze i wiele nerwów.

Nasi Klienci są zawsze na pierwszym miejscu!

Wiemy, że dla niektórych to tylko pusty slogan, ale dla nas naprawdę ważna jest satysfakcja klienta…

Dlatego często bywamy wręcz nieznośni w spełnianiu naszych obowiązków. Dzięki temu efekt końcowy jest przyjemnie zaskakujący lub po prostu taki, jakiego sie spodziewał nasz Klient i my.

"Współpraca z firmą PULSAR stanowi miłą odmianę w stosunku do naszych wcześniejszych doświadczeń. możemy liczyć nie tylko na wywiązywanie się z warunków umowy, ale również na aktywną postawę, z której jesteśmy bardzo zadowoleni."

-Andrzej Bułka, Fracht FWO

Artykuły

 

Agresywny pacjent

Agresywny pacjent

Agresywny pacjentBHP Uwaga agresywny pacjent!   Agresja pacjentów to niewątpliwie duży problem w palcówkach ochrony zdrowia. Według analizy przygotowanej przez Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych z agresją pacjentów spotkało się aż 94%...

czytaj dalej

Szkolenia BHP

Szkolenia BHP Warszawa – nie tylko! Świadczymy usługi BHP w CAŁEJ Polsce.

Zachęcamy też do współpracy w ramach kompleksowej obsługi w zakresie BHP, chętnie przygotujemy indywidualną ofertę obsługi oraz szkoleń bhp dopasowaną do potrzeb i specyfiki Państwa firmy. Zapewnimy nie tylko profesjonalne kursy bhp Warszawa i cała Polska jak i również usługi z zakresu PPOŻ oraz szkolenia z pierwszej pomocy.

 

Obsługa BHP Warszawa – nie tylko! Obsługujemy firmy w CAŁEJ Polsce.

Obsługa BHP czyli kompleksowa usługa obejmująca wszystko co tylko jest potrzebne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Jest to najlepszy sposób na zapewnienie zarówno regularnego okresowego szkolenia bhp dla pracowników jak wstępnych szkoleń bhp. Outsourcing bhp obejmuje między innymi (kurs bhp Warszawa i nie tylko) w formie online jak i dostępne jest szkolenie bhp w firmie. Szkolenia bhp zarówno okresowe szkolenia bhp jak i wstępne szkolenie bhp mogą być organizowane dla wszystkich osób zatrudnionych w firmie. Szkolenia bhp dla pracowników wykonujemy zarówno na stanowiskach biurowych i administracyjnych jak i na stanowiskach robotniczych.

Pulsar – Szkolenia bhp Warszawa jak i cała Polska. Nasze usługi BHP świadczymy dla firm z całego kraju

Szkolenia bhp są ważne w każdej z firm zatrudniających dowolną ilość osób, ryzyka zawodowego nie uniknie się w żadnej firmie. Przepisy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy (przepisy BHP) nakładają obowiązki na pracodawców. Dzięki kompleksowej obsłudze bhp unikasz ryzyka opóźnień przekroczenia terminów a więc i kar. Zadbamy o prawidłowe terminy jak i prawidłowe szkolenie okresowe Twoich pracowników.

BHP Warszawa

Ośrodek szkoleniowy Pulsar ma główną siedzibę w Warszawie (dlatego Szkolenia BHP Warszawa) ale nasze usługi świadczymy w całej Polsce. Oprócz szkolenia bhp oferujemy również pełny outsourcing BHP dla pracodawców w całej Polsce jak i w Warszawie (Obsługa BHP Warszawa, Outsourcing BHP Warszawa). Nasza firma przeprowadzić wstępne i okresowe szkolenia bhp dla pracowników. Z chęcią podejmiemy się również przeprowadzenia audytu bhp oraz oceny ryzyka zawodowego. Przeprowadzamy szkolenia wstępne z bhp dla pracowników firm.

Kursy i szkolenia

Każdy pracodawca obowiązkowo musi zapewnić pracownikom przeszkolenie z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Szkolenie bhp dla pracowników może się odbyć w formie instruktarzu (prezentacji i wykładu) lub w formie kursu bhp online.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, kadra BHP Pulsar może zapewnić profesjonalne szkolenia z BHP. Nasze kursy są prowadzone w sposób ciekawy jak i interaktywny, udostępniamy również innowacyjną platformę do prowadzenia szkoleń z BHP.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Dane kontaktowe

Siedziba firmy

PULSAR
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa

Zadzwoń lub napisz

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl