Obsługa BHP Bytom – kompleksowy outsourcing BHP Bytom

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy – zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Bytom

Pełny Outsourcing BHP Bytom – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP Bytom – dla firm

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze firm – usługi BHP Bytom

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Bytom – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Bytom – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Bytom na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Bytom

Outsourcing BHP może być świetnym sposobem na upewnienie się, że dysponujesz zespołem profesjonalistów przeszkolonych i certyfikowanych w zakresie BHP.

PULSAR BHP specjalizuje się w usługach BHP, a my zajmiemy się wszystkim w zakresie BHP w Twojej firmie. Oferujemy kompleksowe wsparcie BHP, w tym szkolenia, konsultacje, audyty, oceny ryzyka i nie tylko.

PULSAR BHP zapewnia Bytom outsourcing BHP oraz Bytom wsparcie BHP. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i jesteśmy gotowi pomóc Twojej firmie zmniejszyć ryzyko wypadków przy pracy oraz poprawić warunki pracy Twoich pracowników.

Świadczymy pełen zakres usług, począwszy od doradztwa, planowania, zarządzania projektami, szkoleń, wdrożenia i utrzymania. Będziemy z Tobą współpracować, aby zidentyfikować najważniejsze zadania, które w tej chwili wymagają uwagi, a następnie przedstawimy mapę drogową naszej wspólnej pracy.

Oferujemy kompleksowe usługi outsourcingu BHP Bytom dla firm, które chcą zmniejszyć ryzyko wypadków przy pracy lub poprawić warunki pracy, ale nie mają na to czasu ani środków

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Bytom, jest profesjonalnym i rzetelnym partnerem Twojej firmy w zakresie BHP.

Jesteśmy ekspertami w świadczeniu usług od zarządzania BHP po szkolenia BHP. Zajmiemy się wszystkim w zakresie BHP w Twojej firmie i dostarczymy kompleksowe rozwiązanie dla Twoich potrzeb biznesowych.

 

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa