Obsługa BHP Częstochowa – kompleksowy outsourcing BHP Częstochowa

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy– zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Częstochowa

Pełny Outsourcing BHP Częstochowa – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP dla firm z Częstochowy

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze BHP firm Częstochowa

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Częstochowa – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Częstochowa – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Częstochowa na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Częstochowa

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Częstochowa. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Specjalizujemy się w doradztwie BHP, BHP, BHP, BHP Częstochowa, BHP Częstochowa, Outsourcing BHP Częstochowa. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług.

PULSAR BHP oferuje szeroki zakres usług BHP, od doradztwa po szkolenia i certyfikację. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie, oferujemy całodobową pomoc w nagłych wypadkach oraz szereg innych korzyści.

PULSAR BHP to firma outsourcingowa, specjalizująca się w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy outsourcing usług BHP w Częstochowie.

PULSAR BHP oferuje pełen zakres outsourcingu usług BHP dla firm działających na terenie Częstochowy. Obejmuje to wszystko, od szkoleń i doradztwa po audyty techniczne, oceny ryzyka, inspekcje i nie tylko. Skorzystaj z wielu korzyści, jakie outsourcing bhp oferuje Twojej firmie. . Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i zapobiegania wypadkom: Zatrudnij trenera z PULSAR BHP, aby poprowadził sesję szkoleniową w firmie lub poza nią na następujące tematy: podstawy BHP, świadomość zagrożeń, kontrola zagrożeń, ochrona przed upadkiem i bezpieczne praktyki pracy.

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa