Obsługa BHP Dąbrowa Górnicza – kompleksowy outsourcing BHP Dąbrowa Górnicza

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy – zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Dąbrowa Górnicza

Pełny Outsourcing BHP Dąbrowa Górnicza – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP Dąbrowa Górnicza – dla firm

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze firm – usługi BHP Dąbrowa Górnicza

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Dąbrowa Górnicza – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Dąbrowa Górnicza – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Dąbrowa Górnicza na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Dąbrowa Górnicza

PULSAR BHP to firma oferująca usługi outsourcingu BHP. Prowadzimy szkolenia i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa dla osób prywatnych, firm i organizacji.

Świadczymy usługi BHP dla naszych klientów w następujący sposób:

– Udzielanie porad eksperckich w zakresie przestrzegania przepisów

– Prowadzenie szkoleń

– Udzielanie doradztwa

– Zapewnianie ocen ryzyka

– Przeprowadzanie audytów swojego miejsca pracy

Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie. Posiadamy całą wiedzę i know-how, aby sprostać Twoim potrzebom, jakiekolwiek by one nie były.

PULSAR BHP oferuje usługi outsourcingu BHP dla firm z Dąbrowy Górniczej i innych obszarów w Polsce. Posiadamy całą wiedzę i know-how, aby sprostać Twoim potrzebom, jakiekolwiek by one nie były.

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Dąbrowa Górnicza Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

PULSAR BHP to firma outsourcingowa BHP, która świadczy swoim klientom szeroki zakres usług. Jesteśmy tu dla Ciebie, od szkoleń BHP po ocenę ryzyka i reagowanie w sytuacjach kryzysowych.

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa