Obsługa BHP Gdynia – kompleksowy outsourcing BHP Gdynia

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy– zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Gdynia

Pełny Outsourcing BHP Gdynia – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP dla firm z Gdyni

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze BHP firm Gdynia

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Gdynia – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Gdynia – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Gdynia na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Gdynia

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Gdynia. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Oferujemy usługi BHP dla firm, które chcą zadbać o swoich pracowników, ale nie mają na to środków. Możemy pomóc w:

– Zarządzanie planem BHP

– Konserwacja zapobiegawcza

– Przygotowanie do audytu

– Szkolenie personelu w kwestiach BHP

– Przeprowadzanie audytów

PULSAR BHP świadczy usługi BHP dla firm na terenie Gdyni. Zajmują się wszystkim, od inspekcji na miejscu, oceny ryzyka i szkoleń po świadczenie pełnego zakresu usług zarządzania zgodnością.

Pulsar BHP to niezależna firma specjalizująca się w usługach BHP. Świadczą pełen zakres usług zarządzania zgodnością. Oferują również inspekcje na miejscu, oceny ryzyka i szkolenia. . Pulsar BHP może pomóc we wszystkich Twoich potrzebach w zakresie zgodności. Jako firma Pulsar BHP posiada wieloletnie doświadczenie w branży i ponad 300 konsultantów. Są zobowiązani do oferowania niezawodnych usług wysokiej jakości. Ich personel składa się z profesjonalistów, którzy przeszli obszerne szkolenia i certyfikaty, aby zapewnić rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb.

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Gdynia. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

BHP Gdynia to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach BHP. Oferują swoje usługi firmom na całym świecie, ale posiadają również oddział w Polsce. Ich celem jest zapewnienie klientom elastycznej usługi, która odpowiada ich potrzebom i budżetom.

PULSAR BHP od wielu lat świadczy outsourcing usług BHP. Robią to poprzez zapewnienie pełnego zakresu usług BHP, w tym: • Bezpieczeństwo przeciwpożarowe w miejscu pracy • Inspekcje i audyty bezpieczeństwa pracy • Ocena ryzyka Usługi te świadczone są przy pomocy zespołu ekspertów BHP.

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa