Obsługa BHP Gorzów Wielkopolski – kompleksowy outsourcing BHP Gorzów Wielkopolski

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy – zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Gorzów Wielkopolski

Pełny Outsourcing BHP Gorzów Wielkopolski – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP Gorzów Wielkopolski – dla firm

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze firm – usługi BHP Gorzów Wielkopolski

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Gorzów Wielkopolski – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Gorzów Wielkopolski – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Gorzów Wielkopolski na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Gorzów Wielkopolski

Świadczymy usługi outsourcingu BHP w Gorzowie Wielkopolskim. Oferujemy szeroki wachlarz usług, aby Twoja firma działała zgodnie z prawem. Zajmiemy się wszystkimi aspektami BHP w Twojej firmie, od szkoleń po inspekcje.

Mamy doświadczenie w wielu różnych branżach, co oznacza, że wiemy, jak poradzić sobie z każdą sytuacją, którą na nas rzucisz. Nasz zespół pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla potrzeb i budżetu Twojej firmy.

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Gorzów Wielkopolski. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Odpowiadamy za wszystkie aspekty bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasz zespół jest przeszkolony, aby zapewnić najlepszą obsługę i zapewnić pracownikom bezpieczeństwo w pracy.

Oferujemy szeroki zakres usług BHP, od doradztwa po szkolenia, od oceny ryzyka po indywidualne coachingi.

PULSAR BHP oferuje szeroki zakres usług outsourcingu BHP w Gorzowie Wielkopolskim. Oferujemy wsparcie i szkolenia BHP, aby Twoi pracownicy byli zdrowi i bezpieczni w pracy.

Oferujemy szeroki zakres usług, które mogą pomóc w podniesieniu poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy w miejscu pracy:

– Systemy Zarządzania BHP

– Szkolenie BHP

– Rozwiązania outsourcingowe BHP

– Usługi oceny ryzyka

– Plany reagowania kryzysowego

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa