Obsługa BHP Kalisz – kompleksowy outsourcing BHP Kalisz

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy – zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Kalisz

Pełny Outsourcing BHP Kalisz – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP Kalisz – dla firm

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze firm – usługi BHP Kalisz

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Kalisz – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Kalisz – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Kalisz na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Kalisz

PULSAR BHP oferuje Kalisz outsourcing BHP, aby pomóc firmom w ich potrzebach w zakresie BHP. Jesteśmy zespołem profesjonalistów specjalizujących się w szkoleniach, audytach, inspekcjach i doradztwie BHP.

Oferujemy różnorodne usługi, które można dostosować do potrzeb Twojej firmy. Możemy obsłużyć wszystko, od podstawowych szkoleń BHP po złożone wymagania audytowe.

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Kalisz. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Naszym celem jest dbanie o Ciebie i Twoich pracowników, abyś mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu.

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Kalisz. Jesteśmy firmą świadczącą usługi BHP w zakresie BHP. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie, od szkoleń po przeglądy.

Outsourcing BHP Kalisz to propozycja dla firm, które chcą skupić się na swojej podstawowej działalności, nie martwiąc się o swoje obowiązki BHP.

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa