Obsługa BHP Katowice – kompleksowy outsourcing BHP Katowice

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy– zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Katowice

Pełny Outsourcing BHP Katowice – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP dla firm z Katowic

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze BHP firm Katowice

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Katowice – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Katowice – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Katowice na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Katowice

PULSAR BHP oferuje usługi BHP Katowice. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ale posiadamy również najnowszą wiedzę i technologie w tym zakresie. Oferujemy szeroki wachlarz usług dla firm, które chcą poprawić swoje bezpieczeństwo i higienę pracy.

Oferujemy:

– Doradztwo w zakresie organizacji systemu bezpieczeństwa i higieny pracy

– Pomoc w zarządzaniu ryzykiem zawodowym

– Szkolenia dla pracowników z zakresu bezpiecznej pracy

– Audyty aktualnego stanu BHP w Twojej firmie

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Katowice. Zajmiemy się dla Ciebie wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

PULSAR BHP od wielu lat jest wiodącym dostawcą usług BHP Katowice. Świadczymy pełen zakres usług BHP, w tym doradztwo, ocenę ryzyka, audyt i szkolenia.

Podejmujemy się złożonych projektów, od prostych do złożonych, realizując wszystkie aspekty zarządzania BHP w organizacji. Współpracujemy zarówno z klientami z sektora prywatnego, jak i publicznego, w tym z dużymi firmami produkcyjnymi z branży motoryzacyjnej i lotniczej.

Za bezpieczeństwo i higienę pracy odpowiada pracodawca. Prawo zobowiązuje pracodawcę do zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy, konserwacji sprzętu i zapewnienia szkoleń.

Pulsar BHP oferuje usługi BHP w Katowicach. Oferujemy kompleksowe wsparcie BHP dla firm, które poszukują partnera BHP w Katowicach.

Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie – od oceny ryzyka po audyty, od szkoleń po zarządzanie zespołem BHP. Nasi eksperci posiadają rozległą wiedzę na temat polskiego ustawodawstwa związanego z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz doświadczenie w zakresie norm międzynarodowych

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa