Obsługa BHP Kielce – kompleksowy outsourcing BHP Kielce

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy– zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Kielce

Pełny Outsourcing BHP Kielce – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP dla firm z Kielc

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze BHP firm Kielce

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Kielce – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Kielce – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Kielce na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Kielce

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP w Kielcach. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

PULSAR BHP to firma specjalizująca się w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy usługi zarówno firmom, jak i osobom prywatnym, takie jak:

– doradztwo BHP,

– szkolenia BHP,

– audyty BHP,

– rozwój systemu zarządzania BHP,

– Ocena ryzyka BHP

– Oceny ryzyka specyficznego dla miejsca

PULSAR BHP oferuje usługi BHP w Kielcach. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Od ponad 10 lat współpracujemy z klientami z różnych branż, dostarczając im najlepsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług, w tym:

– Usługi zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

– Doradztwo BHP

– Szkolenie i świadomość BHP

Jesteśmy dumni z bycia jedną z wiodących firm oferujących te usługi w Polsce. Nasz zespół posiada duże doświadczenie i wiedzę, co gwarantuje, że znajdziemy optymalne rozwiązanie dla każdego Twojego projektu.

Dostarczymy Ci najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojego biznesu, dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu. Oferujemy szeroki wachlarz usług: od doradztwa BHP po wdrożenie systemu, ocenę i usprawnienie istniejących procesów, szkolenie pracowników z zakresu bezpieczeństwa w pracy czy reagowania w sytuacjach awaryjnych.

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa