Obsługa BHP Olsztyn – kompleksowy outsourcing BHP Olsztyn

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy – zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Olsztyn

Pełny Outsourcing BHP Olsztyn – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP Olsztyn – dla firm

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze firm – usługi BHP Olsztyn

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Olsztyn – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Olsztyn – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Olsztyn na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Olsztyn

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP w Olsztynie. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Oferujemy następujące usługi:

– Doradztwo BHP Olsztyn

– Szkolenie BHP Olsztyn

– Outsourcing BHP Olsztyn

– Zarządzanie BHP Olsztyn

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP w Olsztynie. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie BHP, dlatego możesz mieć pewność, że zapewnimy Twojej firmie doskonałą obsługę.

Oferujemy szeroki wachlarz usług:

– szkolenia w zakresie użytkowania ŚOI i innego sprzętu bezpieczeństwa – oceny ryzyka – audyty i inspekcje – opracowywanie planów awaryjnych

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP w Olsztynie. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w BHP. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi, abyś mógł skupić się na swojej podstawowej działalności i nie martwić się o bezpieczeństwo swoich pracowników.

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa