Obsługa BHP Opole – kompleksowy outsourcing BHP Opole

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy – zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Opole

Pełny Outsourcing BHP Opole – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP Opole – dla firm

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze firm – usługi BHP Opole

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Opole – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Opole – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Opole na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Opole

PULSAR BHP oferuje Opole outsourcing BHP, aby pomóc firmom w ich obowiązkach BHP. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego rozwiązania dla wszystkich Twoich potrzeb BHP.

Oferujemy szereg usług od wsparcia BHP Opola, poprzez outsourcing BHP Opole, a nawet szkolenia BHP.

Jesteśmy doświadczonymi i wykwalifikowanymi profesjonalistami, którzy zadbają o potrzeby Twojej firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Opole. Jesteśmy firmą, która świadczy najlepsze usługi BHP Opole. Nasi eksperci zawsze będą do Państwa dyspozycji, aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę BHP Opole, a my zajmiemy się wszystkim w zakresie BHP w Państwa firmie.

PULSAR BHP oferuje outsourcing usług BHP w Opolu. Świadczymy pełen zakres usług BHP.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Naszym klientom w Opolu oferujemy kompleksowe rozwiązania BHP. Nasze usługi obejmują:

– Szkolenie BHP,

– Oceny stanu zdrowia w pracy,

– rozwój systemu zarządzania BHP,

– I więcej.

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa