Obsługa BHP Radom – kompleksowy outsourcing BHP Radom

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy– zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Radom

Pełny Outsourcing BHP Radom – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP dla firm z Radomia

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze BHP firm Radom

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Radom – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Radom – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Radom na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Radom

PULSAR BHP to firma outsourcingowa oferująca szeroki zakres usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

PULSAR BHP od ponad 10 lat wspiera BHP wielu firmom. Firmę tworzą profesjonaliści, którzy posiadają doświadczenie w tej dziedzinie, co czyni z nich ekspertów w tej dziedzinie. Są w stanie zapewnić klientom szeroki zakres usług od doradztwa, szkoleń, audytu i nie tylko. Oznacza to, że mogą zaoferować klientom punkt kompleksowej obsługi wszystkich ich potrzeb w zakresie BHP.

Firma oferuje również outsourcing usług BHP w Radomiu dla dowolnej wielkości lub typu firmy lub organizacji. Mają doświadczenie w pracy zarówno z dużymi korporacjami, jak i małymi firmami, więc rozumieją, czego potrzeba, aby pomóc wszelkiego rodzaju organizacjom zarządzać ich ryzykiem

PULSAR BHP to polska firma oferująca usługi wsparcia biznesu w Radomiu. Świadczymy usługi BHP, które obejmują doradztwo, ocenę i zarządzanie ryzykiem, szkolenia i rozwój.

Nasza firma oferuje outsourcing BHP w Radomiu firmom, które potrzebują naszej fachowej pomocy w zakresie BHP. Nasi eksperci zajmą się dla Państwa wszystkimi zadaniami związanymi z tą tematyką. . Outsourcing BHP w Radomiu to outsourcing zadań związanych z bezpieczeństwem dla firm, które nie posiadają niezbędnej wiedzy, czasu ani zasobów do samodzielnej realizacji tych zadań.

PULSAR BHP oferuje szeroki zakres usług BHP w Radomiu. Zadbamy o potrzeby BHP Twojej firmy, od wstępnej oceny do raportu końcowego, abyś mógł skupić się na swojej działalności.

Jesteśmy firmą zajmującą się bezpieczeństwem w miejscu pracy. Od lat świadczymy w Radomiu wsparcie BHP, w tym BHP.

W PULSAR BHP dokładamy wszelkich starań, aby pomagać firmom w przestrzeganiu prawa i pomagać im zachować bezpieczeństwo, zapewniając wysokiej jakości porady i wsparcie. . Jednocześnie zobowiązujemy się do maksymalnej przejrzystości w kontaktach z naszymi klientami i budowania z nimi zaufania.

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

tel./fax (22) 610-02-83
tel. (22) 610-05-26
tel. kom.: +48 509 115 555
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Kosmatki 8​
03-982 Warszawa