Obsługa BHP Ruda Śląska – kompleksowy outsourcing BHP Ruda Śląska

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy – zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Ruda Śląska

Pełny Outsourcing BHP Ruda Śląska – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP Ruda Śląska – dla firm

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze firm – usługi BHP Ruda Śląska

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Ruda Śląska – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Ruda Śląska – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Ruda Śląska na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Ruda Śląska

PULSAR BHP oferuje usługi outsourcingu BHP dla firm, które chcą skupić się na swojej podstawowej działalności i nie muszą martwić się o swoje BHP.

PULSAR BHP to międzynarodowa firma oferująca szeroki zakres usług z zakresu BHP. Oferujemy różnorodne usługi outsourcingu BHP dla firm, które chcą skoncentrować się na swojej podstawowej działalności i nie muszą martwić się o zarządzanie BHP.

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Ruda Śląska Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

PULSAR BHP to firma świadcząca usługi BHP dla firm. Oferują szeroki zakres usług, takich jak outsourcing BHP, doradztwo BHP, szkolenia. Przez lata swojej pracy na tym polu zdobyli duże doświadczenie. Poszukują teraz nowych klientów, którzy chcieliby skorzystać z ich doświadczenia i wiedzy.

Skontaktuj się z PULSAR BHP już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, w jaki sposób mogą one pomóc Ci sprostać wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem i higieną pracy!

PULSAR BHP oferuje usługi outsourcingu BHP w Rudzie Śląskiej dla firm, które chcą skupić się na swojej podstawowej działalności, a nie na BHP.

Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie. Obejmuje to: ocenę ryzyka, szkolenia, dokumentację, inspekcje, audyty itp.

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

tel./fax (22) 610-02-83
tel. (22) 610-05-26
tel. kom.: +48 509 115 555
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Kosmatki 8​
03-982 Warszawa