Obsługa BHP Rzeszów – kompleksowy outsourcing BHP Rzeszów

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy– zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Rzeszów

Pełny Outsourcing BHP Rzeszów – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP Rzeszów – dla firm

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze BHP firm Rzeszów

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Rzeszów – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Rzeszów – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Rzeszów na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Rzeszów

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Rzeszów. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Świadczymy szeroki zakres usług obejmujący doradztwo, szkolenia, reagowanie w sytuacjach kryzysowych oraz zarządzanie. Ma to na celu upewnienie się, że Twoi pracownicy są bezpieczni w pracy. . Nasi konsultanci-eksperci pomogą Ci znaleźć najlepsze sposoby na zwiększenie rentowności Twojej firmy. Nasze doświadczenie w doradztwie i zarządzaniu zapewni Państwu sukces.

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Rzeszów. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Oferujemy szeroki zakres usług BHP, aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników w pracy. Nasze usługi obejmują:

– Doradztwo,

– Audyty,

– Szkolenie,

– Ocena ryzyka,

– Doradztwo w zakresie rozwoju systemu zarządzania BHP,

– Doradztwo w zakresie systemów zarządzania ryzykiem.

PULSAR BHP to firma oferująca outsourcing usług BHP. Zapewniamy wysokiej jakości outsourcing zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem w miejscu pracy.

Posiadamy doświadczenie w zakresie BHP. Nasz zespół tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Oferujemy Państwu pełen zakres usług związanych z bezpieczeństwem pracy, od szkoleń po doradztwo i certyfikację.

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa