Obsługa BHP Siedlce – kompleksowy outsourcing BHP Siedlce

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy – zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Siedlce

Pełny Outsourcing BHP Siedlce – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP Siedlce – dla firm

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze firm – usługi BHP Siedlce

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Siedlce – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Siedlce – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Siedlce na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Siedlce

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Siedlce. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Oferujemy kompletne rozwiązanie BHP dla wszystkich firm, od doradztwa i szkoleń po audyty i inspekcje BHP.

PULSAR BHP to firma outsourcingowa BHP oferująca szereg usług dla firm w Siedlcach. Firma świadczy usługi BHP, szkolenia, doradztwo i nie tylko.

Dlaczego PULSAR BHP?

Celem PULSAR BHP jest zapewnienie Państwu jak najlepszej obsługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Mamy zespół ekspertów, którzy są zaangażowani w ulepszanie praktyk Twojej firmy i ograniczanie czynników ryzyka.

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci we wszystkich Twoich potrzebach związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, od szkoleń po doradztwo, od oceny ryzyka po badanie wypadków.

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

tel./fax (22) 610-02-83
tel. (22) 610-05-26
tel. kom.: +48 509 115 555
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Kosmatki 8​
03-982 Warszawa