Obsługa BHP Sosnowiec – kompleksowy outsourcing BHP Sosnowiec

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy– zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Sosnowiec

Pełny Outsourcing BHP Sosnowiec – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP dla firm z Sosnowca

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze BHP firm Sosnowiec

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Sosnowiec – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Sosnowiec – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Sosnowiec na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Sosnowiec

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Sosnowiec. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie. Zapewniamy Państwu usługi BHP Sosnowiec, BHP Sosnowiec, Outsourcing BHP Sosnowiec, szkolenia BHP.

Bezpieczeństwo i higiena pracy to priorytet dla każdej firmy, która chce zachować bezpieczne środowisko dla swoich pracowników. PULSAR BHP oferuje szeroki zakres usług, które pomagają firmom zachować zgodność z prawem – od szkoleń po inspekcje na miejscu. . Pulsar świadczy szereg usług pomagających firmom w przestrzeganiu prawa, od szkoleń po kontrole na miejscu. Nasz zespół składa się z ekspertów i specjalistów w zakresie zasobów ludzkich, stosunków przemysłowych, bezpieczeństwa i zdrowia, zarządzania środowiskiem i zdrowia w miejscu pracy.

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Sosnowiec. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi Outsourcingu BHP Sosnowiec dla firm na terenie całej Polski. Świadczymy szeroki zakres usług, dzięki którym możemy pomóc Ci zaoszczędzić czas i pieniądze na potrzeby BHP. usługi. Polska firma BHP Sosnowiec Outsourcing świadczy usługi outsourcingowe, które pozwalają firmom zaoszczędzić czas i pieniądze na usługach BHP.

Oferujemy szeroki zakres usług, od doradztwa po szkolenia. Zapewniamy również niezbędne narzędzia, aby Twoi pracownicy byli zawsze bezpieczni w pracy. . Produktywność i zarządzanie ryzykiem Posiadamy kompleksową gamę produktów do miejsca pracy, w tym narzędzia do oceny ryzyka na różnych etapach cyklu życia Twojej firmy.

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa