Obsługa BHP Tarnów – kompleksowy outsourcing BHP Tarnów

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy – zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Tarnów

Pełny Outsourcing BHP Tarnów – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP Tarnów – dla firm

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze firm – usługi BHP Tarnów

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Tarnów – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Tarnów – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Tarnów na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Tarnów

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Tarnów. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług BHP w regionie i oferujemy szeroki zakres usług BHP dla Twojej firmy.

W zakresie BHP nasz zespół posiada doświadczenie w przeprowadzaniu ocen ryzyka, opracowywaniu planów awaryjnych, zarządzaniu programami higieny pracy, prowadzeniu szkoleń dla pracowników, a także wielu innych usługach.

Zajmiemy się wszystkim w zakresie BHP w Twojej firmie – od oceny ryzyka, przez planowanie awaryjne, po zarządzanie higieną pracy.

PULSAR BHP to firma outsourcingowa BHP oferująca szeroki zakres usług z zakresu BHP.

W PULSAR BHP wierzymy, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego oferujemy szeroką gamę środków zapobiegawczych, które pomogą Twoim pracownikom zachować bezpieczeństwo w pracy.

Oferujemy usługi BHP dla firm w Tarnowie. Zajmujemy się wszystkim, od doradztwa po szkolenia, inspekcje i oceny ryzyka.

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Tarnów Zajmiemy się wszystkim w zakresie BHP w Twojej firmie.

Nie tylko oferujemy usługę, ale dostarczamy rozwiązanie. Nasze usługi są dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań, aby zapewnić zgodność ze wszystkimi przepisami.

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa