Obsługa BHP Tychy – kompleksowy outsourcing BHP Tychy

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy – zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Tychy

Pełny Outsourcing BHP Tychy – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP Tychy – dla firm

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze firm – usługi BHP Tychy

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Tychy – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Tychy – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Tychy na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Tychy

PULSAR BHP jest wiodącym dostawcą usług BHP w Tychach. Pomagamy firmom upewnić się, że działają zgodnie z prawem i zapewniamy najlepsze szkolenia BHP.

Outsourcing BHP Tychy

Pulsar BHP jest wiodącym dostawcą usług BHP w Tychach. Pomagamy firmom upewnić się, że działają zgodnie z prawem i zapewniamy najlepsze szkolenia BHP.

Pulsar BHP oferuje Tychy outsourcing BHP firmom, które poszukują profesjonalnej i rzetelnej obsługi BHP. Posiadamy zespół ekspertów, którzy poradzą sobie ze wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Oferujemy szereg usług, od doradztwa po szkolenia, od oceny ryzyka po zarządzanie zagrożeniami, od zgodności z prawem po audyty efektywności energetycznej, od udzielania pierwszej pomocy po badanie wypadków.

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Tychy Zajmiemy się wszystkim w zakresie BHP w Twojej firmie

PULSAR BHP to firma świadcząca usługi outsourcingu BHP Tychy. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym BHP. Nasi eksperci pomogą Ci we wszystkich aspektach bezpieczeństwa i higieny pracy.

Możemy zapewnić Ci szkolenia, aby upewnić się, że Twoi pracownicy wiedzą, jak bezpiecznie pracować, a także inspekcje, aby upewnić się, że Twoje miejsce pracy jest bezpieczne.

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa