Obsługa BHP Włocławek – kompleksowy outsourcing BHP Włocławek

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy – zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Włocławek

Pełny Outsourcing BHP Włocławek – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP Włocławek – dla firm

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze firm – usługi BHP Włocławek

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Włocławek – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Włocławek – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Włocławek na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Włocławek

PULSAR BHP oferuje szereg usług outsourcingu BHP Włocławek. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Posiadamy zespół wyszkolonych fachowców, którzy są ekspertami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy zarówno szkolenia stacjonarne, jak i wyjazdowe dla wszystkich branż, a także usługi doradcze i audytowe.

PULSAR BHP to firma outsourcingowa BHP z siedzibą we Włocławku. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie BHP. Oferujemy usługi outsourcingu BHP firmom na całym świecie.

Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie: zapewnimy Ci wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmą się wszystkimi Twoimi potrzebami i wymaganiami. Oferujemy również szeroką gamę usług, które obejmują:

– Kursy BHP dla pracowników

– Targi i wystawy

– Konsultacje w zakresie przepisów BHP

– Szkolenia z zakresu przepisów BHP

– Audyty bezpieczeństwa

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Włocławek. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie. Oferujemy szeroki zakres usług obejmujących wszystkie aspekty bezpieczeństwa i higieny pracy, od projektowania i wdrażania polityk BHP po opracowywanie programów szkoleniowych dla pracowników.

Współpracujemy z naszymi klientami, aby zapewnić ich zgodność z obowiązującymi przepisami, w tym z nowymi regulacjami, które mogą zostać wprowadzone w przyszłości.

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa