Obsługa BHP Zabrze – kompleksowy outsourcing BHP Zabrze

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy– zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Zabrze

Pełny Outsourcing BHP Zabrze – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP Zabrze – dla firm

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze firm – usługi BHP Zabrze

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Zabrze – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Zabrze – Wzorowa organizacja

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Zabrze na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Zabrze

PULSAR BHP jest wiodącym dostawcą usług BHP w Polsce. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z dużym doświadczeniem w branży i świadczymy usługi outsourcingu BHP dla firm ze wszystkich branż.

Oferujemy doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, szkolenia, ocenę ryzyka, audyty i inspekcje na miejscu, dobór i zapewnienie środków ochrony osobistej oraz inne powiązane usługi.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań BHP dla naszych klientów na terenie całej Polski. Współpracujemy z firmami z różnych branż, takich jak przemysł wytwórczy, handel detaliczny, sektor publiczny itp.

Świadczymy usługi BHP, aby pomóc Ci w przestrzeganiu prawa. Oferujemy również szkolenia BHP w Zabrzu.

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP Zabrze, dzięki czemu Ty możesz skupić się na swojej podstawowej działalności biznesowej, a my zadbamy o Twoje potrzeby BHP zgodnie z prawem.

Świadczymy profesjonalne usługi BHP, od planowania po realizację, aby pomóc Ci uzyskać zgodność z prawem. Oferujemy również szkolenia BHP dla Twoich pracowników w Zabrzu.

PULSAR BHP oferuje outsourcing usług BHP. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Oferujemy szeroki zakres usług BHP takich jak:

– System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy

– Szkolenie

– Doradztwo

– Audyt

– Monitoring środowiska

Szkolenia BHP > Obsługa BHP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa