Obsługa BHP Warszawa – kompleksowy outsourcing BHP Warszawa

Powierz nam obsługę bhp swojej firmy– zyskaj spokój ducha!

Zajmujemy się bezpieczeństwem i higieną pracy od 2005 roku. Jedną z podstawowych usług jakie oferujemy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie służby BHP. Pulsar BHP – outsourcing BHP Warszawa

Pełny Outsourcing BHP Warszawa – Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej firmie

Obsługa BHP dla firm z Warszawy

Oferujemy pełne przejęcie wszystkich spraw związanych z bhp. To my będziemy martwić się o to, aby w Twojej firmie wszystko, co konieczne było spełnione pod względem bhp. Wykraczamy też poza polskie przepisy wdrażając u naszych klientów rozwiązania i dobre praktyki z największych korporacji międzynarodowych, gdzie bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i ochronę pracodawców oraz osób zarządzających.

Doświadczenie w obsłudze BHP firm

Obsługujemy na stałe duże firmy i korporacje, które obejmują swoim zasięgiem całą Polskę oraz zatrudniają nawet kilka tysięcy pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia nawet w kilkudziesięciu miejscach jednocześnie na terenie całej Polski.

Pełny outsourcing BHP Warszawa – Zadowoleni klienci

Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości obsługi o czym świadczą długoletnie kontrakty oraz referencje, które są udostępnione na naszej stronie internetowej. Zawsze jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta.

Usługi BHP Warszawa – Wzorowa organizacja 

Mamy świetną organizację pracy i procedury zarządzania zadaniami dla poszczególnych firm. Wszystkie dokumenty opracowane przez naszych specjalistów są dostępne w wersji elektronicznej i są archiwizowane.

Outsourcing BHP Warszawa na najwyższym poziomie

Pilnujemy terminowości szkoleń, śledzimy przepisy i zawsze jesteśmy pomocni w sytuacjach nagłych jak kontrola PIP czy wypadek pracownika. Z nami nie musisz się bać o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Usługi BHP Warszawa

PULSAR BHP oferuje outsourcing BHP w Warszawie. Zajmiemy się wszystkim z zakresu BHP w Twojej firmie.

Posiadamy zespół ekspertów, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach i będą w stanie zapewnić Ci najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb. Nasz zespół jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu usług BHP, co jest skrótem od „Biznes BHP”. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi, abyś mógł skupić się na swojej podstawowej działalności biznesowej.

Oferujemy szeroki zakres usług, od doradztwa po szkolenia, od oceny ryzyka po zarządzanie ryzykiem, od audytów po inspekcje i nie tylko.

Oferujemy szeroki zakres usług od konsultingu po wdrożenia, szkolenia i audyty. Świadczymy również szeroką gamę usług dla firm, które muszą przestrzegać najnowszych przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa