Szkolenia BHP

Online

Zaoszczędzisz swój czas i pieniądze!

Dzięki nowoczesnym technologiom informacyjnym możemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wiele firm nie może pozwolić sobie na organizację szkoleń bhp i ppoż. w tradycyjny sposób w formie seminarium lub kursu. Dlatego doskonałym rozwiązaniem są szkolenia bhp online

Jest to prosta i znakomita metoda szkolenia w formie e-learningu. Czasem kursy bhp online mogą być stosowane jako uzupełnienie tradycyjnych sposobów przekazywania wiedzy i daje to świetne rezultaty w kształtowaniu kultury bezpieczeństwa pracy.

Mamy w tym duże doświadczenie

Kursy i szkolenia BHP Online

Nasza firma już od dawna w swojej ofercie posiada szkolenia e-learningowe (Szkolenia bhp Online, Szkolenia Ppoż online i inne). Ich zaletą jest oszczędność czasu, kosztów oraz większa elastyczność.

Wśród szkoleń e-learningowych bhp dostępnych na rynku platforma, do skorzystania z której zachęcamy naszych klientów wyróżnia się ciekawym i łatwym sposobem przedstawienia szerokiego zakresu tematyki bhp i ochrony przeciwpożarowej, ciągłym uaktualnianiem prezentacji oraz treści, a także możliwością tworzenia indywidualnych projektów. Dostępne są szkolenia online dla różnych grup zawodowych, a także w 3 wersjach językowych.

Nasi specjaliści chętnie pomogą w organizacji takich szkoleń, będą wsparciem merytorycznym i technicznym. Zarówno platforma jak i treści edukacyjne są tak zaprojektowane, by priorytetem była wiedza przekazywana w nowoczesny oraz prosty sposób, bez problemów w obsłudze technicznej.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 

Kontakt - obsługujemy firmy z całej Polski

Ochrona środowiska, BDO, KOBIZE:

Telefon: +48 797-696-495
E-mail: p.palmowska@bhp-pulsar.pl

 

BHP, PPOŻ - biuro:

Telefon: +48 (22) 610-02-83
Faks: +48 (22) 610-02-83
E-mail: biuro@bhp-pulsar.pl

 

Siedziba firmy

PULSAR BHP
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa